Kenar çubuğunu göster

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Araç içi ekipmanlara baktığınız zaman karşınıza birbirinden farklı ekipman seçeneklerinin çıktığını görebilirsiniz. 3D oto paspas ise halk arasında havuzlu paspas olarak da adlandırılmakta olan bir aksesuar seçeneğidir. Bu paspaslar araçların sürüş konforlarını artırma noktasında yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda paspasları yerleştirebilme adına herhangi bir fiziksel enerji harcamanıza da gerek kalmayacaktır. 3D havuzlu oto paspas seti ise otomobillerinizin zeminlerini koruma evresinde sizlere yardımcı olabilmektedir. Aynı zamanda işlevsel bir aksesuar olarak karşınıza çıkar ve özellikle son yıllarda araçların en önemli olan ihtiyaçları olarak görülebilmektedir.

3D araba paspası özellikle sizlere araçlarınızın zeminini koruma noktasında yardımcı olabilmektedir. Aracınızda yolculuk yaparken yanınızda yer alan kişiler aracınızda bir şeyler yiyip içebilmektedir. Bu noktada ise aracınıza dökülen parçalardan kurtulabilme ve bunları rahat temizleyebilme adına araç içi paspaslarından kullanabilirsiniz. 3D paspaslar ise aracınızda rahatlıkla temizlenebilme imkanını sizlere verdiği gibi dökülen kırıntı ve içeceklerden aracınızı koruyabilmektedir. Aracınız için seçmiş olduğunuz paspas modeli sizlere fonksiyonel bir şekilde kullanabilme imkanını vermektedir. Paspaslara kırıntılar veya içecekler döküldüğü zaman ise paspaslarda yer almakta olan havuzda birikir ve bu şekilde temizlenirken rahatlıkla havuzu temizleyerek aracınızı temizleyebilmeniz mümkündür.

Havuzlu paspaslar yapı gereği kullanışlı ola bir yapıdadırlar. Sürücüler bu yüzden tercihlerini havuzlu olan paspaslardan yana yapmaktadır. 3D oto paspas çeşitleri tasarım bakımından ergonomik olan tasarımlara sahiptir ve sahip olduğu ince yapısı sayesinde otomobillerinizin pedallarına da sıkışması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Aracınızı sürerken paspasa takılma gibi problemler olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda paspasa takılmayacağınız için konsantrasyon dağılması gibi durumlarla da karşı karşıya kalmazsınız. Paspaslar için özel olarak geliştirilmiş olan bazı temizleyiciler bulunmaktadır. Su ile temizleyebildiğiniz gibi bu temizleyicilerle de temizleyebilirsiniz. Oto Koltuk Kılıfı