Gösterilen sonuç sayısı: 6

17 inç Stepne Kılıfı

279,00
17 inç Lastikler için 1. kalite suni deriden özel olarak üretilmiş stepne kılıfı kolay montajı sayesinde lastiğinizin kirlenmesini ve deforme olmasını engeller.İstenilen renkte sizin için özel olarak üretilip aynı gün kargoya verilir. 1. Kalite Suni deriden üretilmiştir. 2. Toz ve Su geçirmez. 3. Dış etkenlere karşı lastiğinizi korur. 4. Uzun ömürlüdür. 5. Kolay monte edilebilir. 6. Kolay iade.

Siyah 13 inç Stepne Kılıfı 279,99 TL

279,00
13 inç Lastikler için 1. kalite suni deriden özel olarak üretilmiş stepne kılıfı kolay montajı sayesinde lastiğinizin kirlenmesini ve deforme olmasını engeller.İstenilen renkte sizin için özel olarak üretilip aynı gün kargoya verilir. 1. Kalite Suni deriden üretilmiştir. 2. Toz ve Su geçirmez. 3. Dış etkenlere karşı lastiğinizi korur. 4. Uzun ömürlüdür. 5. Kolay monte edilebilir. 6. Kolay iade.

Siyah 15 inç Stepne Kılıfı Vinlex 279,99 TL

279,00
15 inç lastik ebatına özel olarak üretilmiş olup 1. kalite vinlex deri kullanılmıştır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürünü hemen sipariş verip sahip olabilirsiniz. 1. Kalite Suni deriden üretilmiştir. 2. Toz ve Su geçirmez. 3. Dış etkenlere karşı lastiğinizi korur. 4. Uzun ömürlüdür. 5. Kolay monte edilebilir. 6. Kolay iade.

Siyah 16 inç Stepne Kılıfı 279,99 TL

279,00
1. Kalite Suni deriden üretilmiştir. 2. Toz ve Su geçirmez. 3. Dış etkenlere karşı lastiğinizi korur. 4. Uzun ömürlüdür. 5. Kolay monte edilebilir. 6. Kolay iade.

Vinleks Stepne Kılıfı 279,99 TL

279,00
Kalite Vinleks Kullanılarak Üretilen Stepne Kılıfı aracınızın stepne ölçüsüne özel olarak üretilmiştir. Lastikli olup stepneyi tam olarak kavrar uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Lastik ölçüleri 12,13,14,15 ve 16 inç lastik ebatlarında aynı gün kargo seçeneği ile hemen sipariş verebilirsiniz! Deri Stepne kılıfı Bej rengi, Gri, Füme ve Siyah renkleri mevcuttur. Kolay montaj, yıkanabilir ve ASLA koku yapmaz. Esnek deri kullanıldığı için stepneyi komple sarar ve kırışık kalmaz.

Vinlex 14 inç Stepne Kılıfı 279,99 TL

279,00
14 inç Lastikler için 1. kalite suni deriden özel olarak üretilmiş stepne kılıfı kolay montajı sayesinde lastiğinizin kirlenmesini ve deforme olmasını engeller.İstenilen renkte sizin için özel olarak üretilip aynı gün kargoya verilir. 1. Kalite Suni deriden üretilmiştir. 2. Toz ve Su geçirmez. 3. Dış etkenlere karşı lastiğinizi korur. 4. Uzun ömürlüdür. 5. Kolay monte edilebilir. 6. Kolay iade.

Aracınızın dıştan görünümüne çok büyük önem veriyor olabilirsiniz. Bu noktada araçlarınızın dıştan görünümünü değiştirme yoluna gitmiş olduğunuz noktada her zaman neler yapabileceğinizi ve sizlere nasıl hizmetler verileceğini merak edersiniz. Aracınızın dışında bazı değişimlere gidebilmeniz için sizlere aksesuarlar sunulmaktadır. Bu aksesuarları kullanarak aracınızı değiştirebilirsiniz. Araç dışı aksesuarlar noktasında sizlere sunulmakta olan seçenekler arasından en uygun olanını kullanarak aracınızın görünümünde değişimler yapma yoluna gidebilir ve aracınızı bu şekilde kullanabilme imkanına sahip olursunuz. Araç dışında kullanabilmeniz için sizlere birbirinden farklı ürünler bir arada sunulmaktadır.

Aracınızın görünümünden ziyade aracınızda bazı koruma önlemlerini alabilmek için de aksesuar tercih edebilme yoluna gidebilirsiniz. Aracınızda kullanabileceğiniz birçok aksesuar bulunuyor ve bu aksesuarların hepsi aracınızı daha iyi seviyeye getirme noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Araç dışı aksesuarlar sırasında sizlere sunulan bu aksesuar seçeneklerinden istediğiniz gibi olanı tercih edebilir ve kullanırken bir sorun yaşamadan kullanabilme imkanına sahip olursunuz. Aracınızın dış görünümünde kullanacağınız bu aksesuarların bazıları aracınızın modeline göre değişim gösterebilmektedir. Araçlarınızda kullanabileceğiniz bu aksesuarlar arasından sizin için en uygun olanını ve en fazla beğenmiş olduğunuz aksesuarı tercih ederek kullanabilme imkanınız bulunur.

Araç dışı aksesuarlar noktasında sizlere farklı türden aksesuarlar sunulmakta olduğu için kendinize en uygun olan Oto Dış Aksesuar Sticker modelini seçebilirsiniz. Araçların dışında kullanılan aksesuarlar genellikle araçların görünümünde ufak değişimler yapabilme adına tercih edilmekte olan ve uzun süreli kullanılabilecek aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bu aksesuar seçenekleri arasından sizin adınıza uygun olanları ve tercih edilenleri kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda kullandığınız evrede herhangi bir problem yaşama ihtimaliniz de bulunmayacak ve minimum seviyeye düşecektir.