Tek bir sonuç gösteriliyor

Volkswagen Caddy Deri Koltuk Kılıfı

5.250,00
Araca Özel Koltuk Kılıfı seçeneklerimizden komple deri yada deri & kumaş karışımı koltuk kılıfı üretimi yapıyoruz. Farklı renk ve modellerde üretim yapabiliriz. Fotoğraftaki araç 2009 model Volkswagen Caddy komple deri koltuk kılıfı uygulamamız. Kullandığımız malzeme 1. kalite olduğu için silinebilir ve yıkanabilir. Araca Özel Koltuk Kılıfımız Emniyet kemer, isofix ve Airbag uyumlu olup 2 yıl garantilidir. Montajında bir ustadan yardım almanızı öneririz.

Volkswagen ülkemizde en fazla tercih edilmekte olan araç markaları arasında yer almaktadır. Bir araç tercihi yapacağınız sırada mutlaka sizler için en uygun olan araçları tercih etme yoluna gidebilirsiniz. Volkswagen her zaman bu kadar fazla tercih edildiği gibi aynı zamanda bazıları araçların içerisinde çeşitli değişimler yapmak istemektedir. Volkswagen koltuk kılıfı tercihi yapılması ise bu noktada insanların araçlarını değiştirme adına tercih etmiş olduğu yöntemlerin arasında yer almaktadır.

Volkswagen Passat Koltuk Kılıfı

Volkswagen markasına ait en lüks araçlar arasında yer almakta olan Passat her zaman tercih edilen ve beğenilen araçlardan birisi konumundadır. Passat’larınızın daha özel ve dikkat çekici olmasını istediğiniz sırada ise koltuk kılıfı kullanarak araçlarınızı kendinize göre daha özelleştirebilir bir hale getirebilirsiniz. Bu şekilde görünüm olarak aracınız tam olarak size hitap eder.

Volkswagen Golf Koltuk Kılıfı

Golf son dönemlerde çok fazla dikkat çekmekte ve her zaman beğenilen araçlar arasında yer alıyor. Golf koltuk kılıfı seçecek olan kişiler ise kendilerine uygun olan modelleri sitemizden bulabilme imkanına sahip olurlar. Golf araçlarınız için sizlere birbirinden farklı ve özel olarak sunulmakta olan koltuk kılıfları görülmektedir. Koltuk kılıflarında buna göre seçimlerinizi yapabilir ve kullanabilmeniz mümkündür.

Volkswagen Jetta Koltuk Kılıfı

Volkswagen araçların dikkat çeken bir diğer aracı ise Jetta’dır. Jetta’ların her zaman dikkat çekici ve özel araçlar olduğunu görebilirsiniz. Jetta diğer araçlara göre daha ön planda yer alabiliyor. Bunun yanı sıra koltuk kılıfı olarak sizlere sunulan seçenekler arasından sipariş verebilirsiniz.

Volkswagen koltuk kılıfı

sırasında sizlere sunduğumuz modellerin hepsi araç koltuklarınız için tam ideal şekilde olduğu gibi aynı zamanda araçlarınızda rahatlıkla kullanabilmeniz için kayma gibi sorunlar yapmaz ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Volkswagen Jant Kapağı