Gösterilen sonuç sayısı: 2

Dacia Duster Koltuk Kılıfı

4.000,00
Araca Özel Koltuk Kılıfı çeşitlerimizden Türkiye'nin en çok satan araçlarından Dacia Duster Koltuk Kılıfı imalatında aracın emniyet kemerleri, isofixleri ve airbag'leri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. (kısa programda 30 derece) Aracınız için özel üretildiği için montajı oldukça kolaydır. Montaj esnasında gerekli olan malzemeler gönderilecektir. Dacia Duster Araca Özel koltuk kılıfı ürünümüz 2 yıl garantilidir.

Dacia Duster Mavi Koltuk Kılıfı

4.950,00
Dacia Duster Mavi Koltuk Kılıfı ürünümüz araca özel hazırlandığı için montajı oldukça kolaydır. Üretim esnasında airbag, isofix ve emniyet kemerlerine uygun tasarlanmıştır. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir.(30 derecede kısa program)

Dacia araçların her geçen gün daha fazla tercih edilmekte olan araçların arasında yer almakta olduğunu görebiliyoruz. Bu noktada araçların içerisinde bazı değişimler yapma yoluna gitmek isteyen kişiler ise değişimlerini yapacakları sırada koltuk kılıfları gibi bölümleri değiştirerek değişim yapma yoluna gidebilmektedir. Dacia koltuk kılıfı evresinde sizlere birbirinden farklı modeller çıkar ve bu modeller arasından en uygun olanını seçeceğiniz sırada bazı soru işaretleri yaşayabilirsiniz.

Dacia Dokker Koltuk Kılıfı

Dacia otomobillerin Dokker markasına ait özel olarak üretilmiş olan bu koltuk kılıfları tercih bakımından dikkat edilmekte olan ürünlerin arasında yer almaktadır. Uzun süreli kullanım için uygun olarak üretilmiştir ve koltuklarınıza tam olarak oturduğu için koltuktan kayma gibi bir durum meydana gelmeyecektir.

Dacia Stepway Koltuk Kılıfı

Stepway görünüm bakımından insanları memnun etmekte olduğu gibi bazı durumlarda koltuklarda hafif değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bir değişim yapmak istediğiniz noktada ise Stepway koltuk kılıfı tercih etmeniz sizin için avantajlı olacak faktörler arasındadır. Dacia koltuk kılıfı kapsamında sizlere sunulmakta olan Stepway modelleri için kılıflardan tercih yapabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dacia Duster Koltuk Kılıf

: Dacia’nın en fazla tercih edilmekte olan otomobillerine baktığımız zaman Dacia Duster otomobillerin de bu noktada tercih edilmekte olduğunu görebiliyoruz. Dacia’da yer alan bu modeller arasından sizler adına her zaman en kaliteli olanları seçeceğiniz gibi sitemizden farklı ve kaliteli modellere ulaşabilirsiniz.

Dacia koltuk kılıfı noktasında sitemiz birbirinden farklı seçenekleri sizlere sunarken bu seçenekler arasından seçimlerinizi yapacağınız sırada sorun yaşamadan seçimlerinizi yapabilirsiniz. Dacia araçlarınıza göre her zaman sizlere birbirinden farklı modeller sunulduğu gibi çok rahat bir şekilde kullanabilir ve sonrasında koltuk kılıflarında bir sorun yaşama gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Dacia Jant Kapağı