Gösterilen sonuç sayısı: 7

Dacia Duster Koltuk Kılıfı

4.000,00
Araca Özel Koltuk Kılıfı çeşitlerimizden Türkiye'nin en çok satan araçlarından Dacia Duster Koltuk Kılıfı imalatında aracın emniyet kemerleri, isofixleri ve airbag'leri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. (kısa programda 30 derece) Aracınız için özel üretildiği için montajı oldukça kolaydır. Montaj esnasında gerekli olan malzemeler gönderilecektir. Dacia Duster Araca Özel koltuk kılıfı ürünümüz 2 yıl garantilidir.

Dacia Duster Mavi Koltuk Kılıfı

4.950,00
Dacia Duster Mavi Koltuk Kılıfı ürünümüz araca özel hazırlandığı için montajı oldukça kolaydır. Üretim esnasında airbag, isofix ve emniyet kemerlerine uygun tasarlanmıştır. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir.(30 derecede kısa program)

Fiat Doblo Koltuk Kılıfı

4.950,00
2018 model Fiat Doblo Premio araca özel hazırlanmış birebir koltuk kılıfı. Üretimde aracınızın koltuğunda bulunan airbag, emniyet kemeri ve isofixlere uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kullanılan kumaşlar kaliteli olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Aracınıza özel olarak hazırlandığı için montajı kolaydır. Montaj esnasında gerekli tüm malzemeler koltuk kılıfının içerisinde gönderilecektir.

Orjınal Ford Transit Custom Koltuk Kılıfı 1500 TL

3.000,00
Transit Koltuk Kılıfı 2+1 ve 5+1 koltuk seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Koltuk kılıfında kullandığımız kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir, yıkanabilir, leke tutma oranı oldukça düşük, terletmez ve detaylı temizliğe uygundur. Koltuk kılıfı imalat aşamasında koltuklarınızda bulunan Airbag, Isofix ve emniyet kemerlerine uygun olarak hazırladığımız koltuk kılıfının montajı oldukça kolaydır. Lastikler sayesinde sökülüp, takılabilir. 5+1 Transit koltuk kılıfı siparişi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Toyota Corolla Bej Koltuk Kılıfı

4.950,00
2018 Model Toyota Corolla Araca Özel Koltuk Kılıfı ürünümüz 2 yıl garantilidir. Araca özel hazırlandığı için montajı oldukça kolaydır. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. (30 derecede kısa program) Koltuk Kılıfı montajında kullanacağınız gerekli malzemeler siparişinizle beraber gönderilecektir. Araca özel koltuk kılıf almanızın en önemli nedeni Airbag uyumu, isofix kullanabilmeniz ve emniyet kemerlerinin kullanılmasıdır.

Toyota Corolla Koltuk Kılıfı Bej-Siyah

4.950,00
Toyota Corolla Koltuk kılıfı birebir orjinal kumaşı kullanılarak üretilmiş olup. Airbag, isofix ve emniyet kemerlerine uygun üretilmiştir. Aracınıza özel üretildiği için montajı kolaydır. Uzun ömürlü ve 2 yıl garantilidir. Kullandığımız kumaşlar silinebilir ve kısa programda 30 derecede yıkanabilir. Aracınızın arka koltuğunda ara kolçak varsa fermuar sistemi ile kullanmanız mümkündür. Bagajın iç kısmından lastik gözükmez. Koltukların arka kısmı Bagaj halısı renginde kumaş ile kaplanmaktadır.

Volkswagen Caddy Deri Koltuk Kılıfı

5.250,00
Araca Özel Koltuk Kılıfı seçeneklerimizden komple deri yada deri & kumaş karışımı koltuk kılıfı üretimi yapıyoruz. Farklı renk ve modellerde üretim yapabiliriz. Fotoğraftaki araç 2009 model Volkswagen Caddy komple deri koltuk kılıfı uygulamamız. Kullandığımız malzeme 1. kalite olduğu için silinebilir ve yıkanabilir. Araca Özel Koltuk Kılıfımız Emniyet kemer, isofix ve Airbag uyumlu olup 2 yıl garantilidir. Montajında bir ustadan yardım almanızı öneririz.

Sahip olduğunuz aracınızın sizin için en uygun olan araç olmasını ve size özel olmasını isteyebilirsiniz. Bu noktada aracınızın bazı bölümlerini kendinize özel olacak şekilde dizayn edebilir ve bu şekilde aracınızın size özel olmasını tercih edebilirsiniz. Aracınızın kullanımı sırasında koltuk kılıflarını değiştirerek size özel olmasına yardımcı olabilme imkanınız bulunmaktadır. Araca özel koltuk kılıfı modelleri arasından birisini seçtiğiniz takdirde kendi aracınız için en uygun olan ve rahatlıkla kullanabileceğiniz koltuk kılıflarına da sahip olabilme imkanınız bulunacaktır. Araçlarınız için bu şekilde doğru oto koltuk kılıfı seçimi yapabilmeniz mümkündür.

Araçlarınızın koltuklarında bir problem meydana geldiği zaman ve görünüm noktasında sıkıntılar ortaya çıktığında bunların üstesinden gelebilmek için koltuk kılıfı kullanma yoluna gidebilirsiniz. Aynı zamanda koltuk kılıfı kullanıyor olmanız koltuklarınızın daha uzun süreli olmasını da sağlamaktadır. Araca özel koltuk kılıfı tercihi için kendi araçlarınız için özel olarak hazırlanmış olan özel dikim kılıfı arasından en doğrusunu seçerek kullanabilme imkanına sahip olursunuz. Aracınız için koltuk kılıfları noktasında bu özel olarak hazırlanmış olan koltuk kılıflarından seçim yaparak kendiniz adına en doğru olanları kullanabilmeniz mümkündür. Aracınızda tercih edeceğiniz koltuk kılıfları, koltuklara tam olarak oturacağından dolayı bir problem meydana gelmez.

Aracınızda çeşitli sebeplerle meydana gelmekte olan yıpranmalar gibi durumlar bazı aksesuarlar kullanılarak önlenebilmektedir. Araca özel koltuk kılıfı ise bu noktada kullanılabilecek olan aksesuarlar arasında yer alır ve kullanmış olduğunuz süre içerisinde hiçbir problem yaşanmadan kullanabilmekte olduğunuzu görebilirsiniz. Aracınıza özel şekilde hazırlanmış olan bu koltuk kılıfları son derece kaliteli ve uzun süreli kullanım imkanına sahip olduğu gibi kullandığınız sırada da bir sorun yaşama gibi ihtimaliniz olmayacağı için rahat bir şekilde kullanabilirsiniz ve koltuklarınıza tam olarak oturacaktır. Oto Koltuk Kılıfı