Renault Bagaj Havuzu

25 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Renault bagaj havuzu otomobil bagajlarının temiz ve kolay temizlenebilmesi için üretilen işlevsel bir parçadır. Türkiye’de bu parçayı bulabileceğiniz birçok tedarikçi firma vardır. Oto sanayi sitelerinden, oto aksesuarcılardan, yetkili servisinden ve e-ticaret sitelerinden bu kaliteli ürünü sipariş edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde seyir halinde iken bagajınızdaki eşyaların kaymamasını sağlayan bu ürün virajlarda gayet işinize yaracaktır. Ses izolasyonu da sağlayan ürün hakkında internette araştırma yaparak, daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Özelikle çocuklu aileler gibi çok eşyaya sahip kullanıcılar tarafından daha sık tercih edilen bagaj havuzu bagaj halısı olarak da bilinmektedir. Sıvı ürünlerin ve kırıntıların kolayca temizlenir olması, ses yalıtımı sağlaması ve kaymadan sabit tutuş sağlaması gibi artıları bulunan avantajlı ürünü sipariş edebilirsiniz.

Renault bagaj havuzu hangi modellere uygundur?

Türkiye’de uzun yıllar satış rekorları kıran dev Fransız otomotiv üreticisi Renault bagaj havuzu için bütün modellere uygun ürünler bulmanız söz konusudur. Clio, Megane, Fluence, Kangoo, Symbol, Captur, Kadjar, Talisman, Koleos gibi modellere uygun parçalar bulabilirsiniz. Ülkemizde ailecek uzun yolculuklar pek çok yapılan bir etkinlik olarak bilinir. Memleketinden aldığınız doğal yiyecek ve ürünleri bozulmadan taşımak ve bagajınızı kirletmemek için bagaj havuzları kullanabilirsiniz. Bagaj için koruyucu bir parçayı kullanarak, aracınızı dökülebilir dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Özelikle araç temizliği için önemli noktalardan birisi olan araç bagajı, belirtilen otomotiv parçası ile ilk günkü gibi tertemiz kalabilmektedir.

Renault bagaj havuzu pahalı bir ürün mü?

Güvenliğiniz için alev almayan malzemeden üretilmiş bagaj halıları almaya özen gösteriniz. Aldığınızın ürünün materyali hakkında üretici firmadan ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz. Renault bagaj Paspasıiçin farklı modeller bulunmaktadır. Hangi araç modeline sahipseniz ona uygun olan ürünü satın almanız gerekir. Çünkü her aracın bagaj boyutu, ebadı ve modeli farklıdır. Bu nedenle alışveriş esnasında satın almayı düşündüğünüz parçanın sizin aracınıza uygunluğunu kontrol etmeniz tavsiye edilir. Koku yapmayan ham maddeden üretilmiş ürünleri tercih etmeniz halinde araç konforunuz ve yolculuk keyfiniz artacaktır. Ayrıca alacağınız bagaj havuzun rengi ve modeli araç görselliğini bozmayacak şekilde olmalıdır. Renault Koltuk Kılıfı