Gösterilen sonuç sayısı: 9

Dacia Duster Koltuk Kılıfı

4.000,00
Araca Özel Koltuk Kılıfı çeşitlerimizden Türkiye'nin en çok satan araçlarından Dacia Duster Koltuk Kılıfı imalatında aracın emniyet kemerleri, isofixleri ve airbag'leri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. (kısa programda 30 derece) Aracınız için özel üretildiği için montajı oldukça kolaydır. Montaj esnasında gerekli olan malzemeler gönderilecektir. Dacia Duster Araca Özel koltuk kılıfı ürünümüz 2 yıl garantilidir.

Dacia Duster Mavi Koltuk Kılıfı

4.950,00
Dacia Duster Mavi Koltuk Kılıfı ürünümüz araca özel hazırlandığı için montajı oldukça kolaydır. Üretim esnasında airbag, isofix ve emniyet kemerlerine uygun tasarlanmıştır. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir.(30 derecede kısa program)

Fiat Doblo Koltuk Kılıfı

4.950,00
2018 model Fiat Doblo Premio araca özel hazırlanmış birebir koltuk kılıfı. Üretimde aracınızın koltuğunda bulunan airbag, emniyet kemeri ve isofixlere uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kullanılan kumaşlar kaliteli olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Aracınıza özel olarak hazırlandığı için montajı kolaydır. Montaj esnasında gerekli tüm malzemeler koltuk kılıfının içerisinde gönderilecektir.

Ford Transit 2+1 Koltuk Kılıfı 500 TL

450,00
Ford Transit 2+1 Koltuk kılıfı araca özel olarak hazırlanan ürünümüz Emniyet kemerlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Kolay montaj yapılabilir. Birebir ölçüde hazırlandığı için kırışma, buruşma yapmaz.

Orjınal Ford Transit Custom Koltuk Kılıfı 1500 TL

3.000,00
Transit Koltuk Kılıfı 2+1 ve 5+1 koltuk seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Koltuk kılıfında kullandığımız kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir, yıkanabilir, leke tutma oranı oldukça düşük, terletmez ve detaylı temizliğe uygundur. Koltuk kılıfı imalat aşamasında koltuklarınızda bulunan Airbag, Isofix ve emniyet kemerlerine uygun olarak hazırladığımız koltuk kılıfının montajı oldukça kolaydır. Lastikler sayesinde sökülüp, takılabilir. 5+1 Transit koltuk kılıfı siparişi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Toyota Corolla Bej Koltuk Kılıfı

4.950,00
2018 Model Toyota Corolla Araca Özel Koltuk Kılıfı ürünümüz 2 yıl garantilidir. Araca özel hazırlandığı için montajı oldukça kolaydır. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. (30 derecede kısa program) Koltuk Kılıfı montajında kullanacağınız gerekli malzemeler siparişinizle beraber gönderilecektir. Araca özel koltuk kılıf almanızın en önemli nedeni Airbag uyumu, isofix kullanabilmeniz ve emniyet kemerlerinin kullanılmasıdır.

Toyota Corolla Bej Koltuk Kılıfı

4.950,00
Toyota Corolla özel dikim koltuk kılıfı Airbag, Isofix ve Emniyet kemerlerine uygun olarak üretilmiştir. Aracınızın orjinal koltuk kumaşı kullanılarak üretilmiştir. Arka koltuğunuzda ara kolçak ( kol dayama ) var ise fermuar sistemi ile kullanmanız mümkündür. Kullandığımız kumaş orjinal olduğu için silinebilir, yıkanabilir ve uzun ömürlüdür. Renk Seçimi yaparken Aracın Ön Göğüslük, Kapı Döşemesi renk uyumu göz önünde bulundurularak çift renk ( Siyah + Bej ) siparişide verebilirsiniz.

Toyota Corolla Koltuk Kılıfı Bej-Siyah

4.950,00
Toyota Corolla Koltuk kılıfı birebir orjinal kumaşı kullanılarak üretilmiş olup. Airbag, isofix ve emniyet kemerlerine uygun üretilmiştir. Aracınıza özel üretildiği için montajı kolaydır. Uzun ömürlü ve 2 yıl garantilidir. Kullandığımız kumaşlar silinebilir ve kısa programda 30 derecede yıkanabilir. Aracınızın arka koltuğunda ara kolçak varsa fermuar sistemi ile kullanmanız mümkündür. Bagajın iç kısmından lastik gözükmez. Koltukların arka kısmı Bagaj halısı renginde kumaş ile kaplanmaktadır.

Volkswagen Caddy Deri Koltuk Kılıfı

5.250,00
Araca Özel Koltuk Kılıfı seçeneklerimizden komple deri yada deri & kumaş karışımı koltuk kılıfı üretimi yapıyoruz. Farklı renk ve modellerde üretim yapabiliriz. Fotoğraftaki araç 2009 model Volkswagen Caddy komple deri koltuk kılıfı uygulamamız. Kullandığımız malzeme 1. kalite olduğu için silinebilir ve yıkanabilir. Araca Özel Koltuk Kılıfımız Emniyet kemer, isofix ve Airbag uyumlu olup 2 yıl garantilidir. Montajında bir ustadan yardım almanızı öneririz.

Oto Koltuk Kılıfı


Otomobillerinizi korumak için bazı durumlarda oto koltuk kılıfı kullanma yoluna gidebilirsiniz. Otomobilleriniz noktasında her zaman sizler için en uygun olan otomobilleri seçmeye özen gösterdiğiniz gibi özellikle onu mevsimlerin olumsuz etkilerinden de koruma yoluna gitmeniz gerekmektedir. Oto kılıf kapsamında sizlere sunulmakta olan kılıf seçeneklerinden gerçekten iyi ve kaliteli olan bir kılıf tercih ettiğiniz zaman bu kılıfları rahatlıkla kullanabilir ve mevsimlerin olumsuz etkilerinden kurtulabilme imkanına sahip olursunuz. Kılıflar noktasında her otomobilde yer alan kılıfların farklı olduğunu ve bu şekilde kullanılırken doğru kılıfı seçmenin çok önemli olduğunu görüyoruz.

Oto Kilim kılıf tercihlerinizi yapacağınız sırada sizlere birbirinden farklı kılıf seçenekleri sunulurken sizin özellikle kaliteli ve kullanışlı kılıfları tercih etmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlara dikkat etmediğiniz takdirde mevsim şartlarından he zaman kötü şekilde etkilenebilirsiniz. Araçlarınızda güneş yanığı oluşması gibi veya fırtınalardan etkilenme gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Otomobil kılıfları ise bunlara engel olduğu için tercih edilmekte ve özellikle tercih edildiği noktada ise araçlarınızda kullanıldığı takdirde aracınızı birçok zarardan koruma imkanına sahip olacaktır. Otomobil kılıfları her zaman bu özellikleriyle ön plana çıkar ve rahat bir kullanımı da sunmaktadır.

Otomobillerinizin mevsimlerden dolayı oluşan bu etmenlerden korunması için mutlaka en doğru kılıfları seçmeniz gerektiği gibi aynı zamanda kılıflardan yana sorun yaşamamaya da özen göstermeniz gerekmektedir. Oto Koltuk Koruyucu kılıf noktasında sizlere sunulan bu kılıflar sayesinde hem sorunsuz bir şekilde kullanabilir hem de kullanmış olduğunuz sırada hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadığınızı görebilirsiniz. Otomobilleriniz için kılıfları özel olarak tercih edebilirsiniz ve kılıfları kullandığınız sırada kaliteli olduğu için bir problem yaşanmayacağından dolayı her zaman uzun süreli kullanabilirsiniz. Otomobil kılıflarının bu tarz özelliklere sahip olması sizlere özellikle olumlu yönde etkiler sunmaktadır.

Oto Kılıflarında Öne Çıkan Hususlar

Oto kılıfları hepinizin takdir ettiği gibi ikide bir alınacak ürünler değildir. Müşteri, oto koltuk kılıfını alınca yıllarca bu ürünü kullanmak ister. Bu kapsamda oto koltuk kılıfı seçiminizi düzgün yapmazsanız sonrasında bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Satın alındıktan hemen sonra ürünün yıpranmasını, renginin solmasını, dikişlerinin esnemesini ya da aşınmasını hiçbir müşteri istemez. Bu sebeple ürünlerin kalitesinin ve sahip olduğu özelliklerin neler olduğunu iyi araştırmak gerekir. Üretici firmalar, oto koltuk kılıfları tercih edilirken müşterinin en çok kumaşın dayanıklılığına dikkat etmesi gerektiğini vurguluyorlar.

Kaliteli oto koltuk kılıfları incelenirken kumaşlarının son derece dayanıklı olduğu göze çarpıyor. Yüksek kaliteli ürünler esneme yapmayan kumaşlardan üretilmektedir. Kılıfın üretiminde kullanılan kumaşların lacost örme kumaşlar olması dayanıklılık açısından önemlidir. Koltuk kılıfı üretimlerinde yaygın olarak kullanılan bu kumaş türü üretim esnasında %15 esneme payı bırakılarak üretiliyor. Bu şekilde bir üretim yoluna başvurulması kılıfların hemen hemen tüm araçlarda rahat bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca bu kumaş türü araçlarda zarif bir görünüme sebep oluyor.

Oto koltuk kılıflarının kullanılmasından kaynaklı sürtünme durumu koltuk kılıfının dikişlerinin atmasına sebep olabiliyor. Kaliteli oto koltuk kılıflarında firmalar kesinlikle bu durumla karşılaşılmayacağının garantisini veriyor. Bu kapsamda koltuk kumaşlarının seçimi kadar kumaşın üzerinde kullanılan ipliğin de kaliteli ürünler olması son derece önemlidir. Kolay dikişlerin atmasının sebebi tamamen kullanılan ipin kalitesiz oluşundan kaynaklıdır. Yüksek kalitede üretim yapan oto koltuk kılıfı firmaları, kılıfın ne kadar uzun süre kullanılırsa kullanılsın dikişlerinin atmayacağının iddia ediyor.

Koltuk kılıfı üretiminde dikkat çeken diğer bir detay, koltuk kılıflarının emniyet kemeri, bardaklık gibi aksesuarlarla uyum sağlayacak şekilde tasarlanmasıdır. Kılıf üreticileri bu uyum sayesinde koltuk kılıflarının kolayca araçlara monte edilebildiğini savunuyorlar. Tabi bu özelliği de yine kaliteli oto koltuk kılıfı ürünlerinde bulabiliyorsunuz. Genellikle 10-15 dakika gibi kısa bir zamanda montajı tamamlanan oto koltuk kılıfları kullanıcıya da büyük kolaylık sağlıyor.

Üstün Kalite, Sağlam Ürünler

Araç sahiplerinin en büyük şikâyetlerinden birisi de araçları park halinde iken güneş ışığına uzun müddet maruz kalınması karşısında aracın içerisinde bulunan birçok aksesuarda olduğu gibi koltuk kılıflarının renklerinde de solmalar oluşmasıdır. Yüksek kalitede üretilen oto koltuk kılıflarında yüksek kalitede kumaş boyası kullanılmasından dolayı bu durumla karşılaşılmamaktadır. Bir diğer vazgeçilmez özellik ise kumaşın leke tutmama özelliğidir. Yüksek kalitedeki kumaşlar basit bir temizlik sonucunda dahi ilk günkü parlaklığına ulaşabilmektedir. Özellikle çocuklu aileler ya da hassas cilt problemi olan insanlar tarafından bu özelliğin özellikle aranmasında fayda vardır. Hatta ticari taksilerde insan popülasyonu fazla olduğundan bu tür kumaşların kullanılması son derece önemlidir.

Koltuk kılıflarında aranan diğer bir özellik ise kılıfın üretiminin yüksek konforda yapılıp yapılmadığıdır. Oto koltuk kılıflarında konfor sağlamanın yolu, lamine sünger hammaddesi ile üretilmiş olmasından geçer. Bu süngerlerden üretilmiş olan kılıflar özellikle uzun yolda ya da trafikte çok zaman harcanan İstanbul gibi kalabalık yerlerde sürücüye büyük konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Aracın koltuk kılıfından sadece şık bir görüntü beklenmez, aynı zamanda rahatlık da beklenen diğer bir özelliktir. Alınacak oto kılıfının şıklık ve rahatlık ergonomisinin iyi analiz edilmesi gerekmektedir.

Teknolojinin artması ile üretim ve imalatta son derece hızlı bir çıkış yakalayan oto koltuk kılıfı sektörü kullandıkları teknik ve ürünlerinin kalitesi anlamında adından söz ettirmektedir. Bu kapsamda kaliteden ödün vermeyen firmalardan dünyanın neredeyse her ülkesine ihracat yaparak geniş bir satış ağı yakalayanlar vardır. Adından söz ettiren firmalar gelişimlerine devam etmekte ve bundan sonra da adından çok söz ettirecek gibi. Oto koltuk kılıfları yerli ve yabancı bütün araçlarla uyumlu olarak imal edilmektedir. Üretilen oto koltuk kılıflarının bu özelliği nedeniyle tüm araçlarda güvenle kullanılması da söz konusudur.