icon-privacy-policy

BİZ KİMİZ

Web sitemizin adresi: https://www.otoaksesuari.com

Oto Aksesuarı sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Araca özel aksesuarlar, otomobiller için ürünler üreten bir şirketiz. Hizmetlerimizi kullanım konusunda bilgi sahibi olmak için lütfen Gizlilik Politikasını okuyunuz.

1. Üyelik bilgi gizliliği ve güvenliği

Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

2. Kredi kartı güvenliği

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

3. E-Posta gizliliği ve güvenliği

İletişim bölümünden herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez

YENİ ÜRÜNLER

Oto Aksesuarları

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

En son trendlerimiz ve özel tekliflerden haberdar olun.

VEYA BİZİ TAKİP EDİN