Gösterilen sonuç sayısı: 5

Kenar çubuğunu göster
-33%
Yer tutucu
Kapat

Kapi döşeme yapıştırıcısı

 119,00  80,00
1 lt kaliteli kapı döşeme yapistiricisi
-25%
megane 2 kapi doseme kumasi
Kapat

Megane 2 Kapı Döşeme Kumaşı

 154,00  115,00
Kronik bir sorun olan Megane 2 Kapı Döşeme kumaşı'nın sarkmasından kaynaklanan problemi Orjinal kumaşı ile tekrar yeniden kaplamak artık çok kolay. Farklı renk seçenekleri ile de değiştirmeniz mümkün. Kapı döşeme kumaşı  Uygulama açısından en kolay kaplanacak şekilde tasarlanmıştır. Esnek olan kapı döşeme kumaşımız silinebilir özelliğe sahiptir. Kumaşı nasıl kaplayacağınız konusunda işlem sırası kargo ile beraber gönderilecektir. Dilerseniz bir usta'dan yardım alabilirsiniz. İşin bitmiş halinin fotoğraflarını ekledik. Not : Kumaş 4 ayrı parçadan oluşmaktadır. Ön ve Arka kapı döşeme ölçülerine göre kesilip gönderilecektir.
-40%
passat kapi döşeme kumaşı
Kapat

Oto Kapı Döşeme Kumaşı

 99,00  59,00
Aracınızın kapı döşeme kumaşı sarktı mı ? Üzülmeyin orjinali yada en yakın tonu ile değişim yapabilirsiniz. Satışa sunduğumuz kumaşların ortak özelliği silinebilir ve leke tutmaması olup daha önceden uygulamasını yaptığımız ve kapı döşemesi için özel olarak üretilmiş kumaşlardır. Kumaşlarımız Kapı döşemenizin kıvrımları ve bombeylerini rahatlıkla alabilecek kadar esnek olup kolay uygulama yapılır. Ortalama 4 kapı döşemesi için 2 metre kumaş size yeterli olacaktır. Dilerseniz kapı döşemelerinde kullandığımız yapıştırıcı içinde yardımcı olabiliriz.
-40%
passat kapi döşeme kumaşı
Kapat

Passat Kapı Döşeme Kumaşı

 99,00  59,00
Passat Kapı Döşeme Kumaşı Siyah Renk silinebilir olmakla beraber kapı döşemesi kaplamak için özel üretilmiştir. Kapı döşemesi kaplama aşamaları ile ilgili döküman kargonun içinde gönderilecektir. Not : 4 kapı döşemesi kaplamak için ortalama 2 m kumaş gerekmektedir.
-40%
Kapı döşeme kumaşı
Kapat

Volvo s40 Kapı Döşeme Kumaşı

 99,00  59,00
Volvo S40 Kapı Döşeme Kumaşı Siyah renk. Kronik problemlerden birisi olan kapı döşeme kumaşının sarkmasından kaynaklanan kumaş değişim işleminde kullanacağınız orjinal kapı döşeme kumaşı silinebilir olmakla beraber uzun ömürlüdür. Renk solması yapmaz. Kapı Döşemesi kaplama işlemi hakkında detaylı bilgi kargo ile gönderilecektir. Not : 4 kapı döşemesi kaplamak için ortalama 2 m kumaş gerekmektedir.

Otomobillerin en iyi seviyeye gelebilmesi adına mutlaka doğru bir döşeme malzemesi seçmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Oto döşeme malzemeleri noktasında her zaman sizler adına kaliteli hizmet veren ve ürün sunan yerleri seçmeniz gerekmektedir. Otomobil döşemeleri en iyi bu şekilde yerine getirilebilmektedir. Oto döşeme malzemeleri arasında bir seçim yaparak kullanabilir ve döşeme malzemelerini bu şekilde seçebilirsiniz. Oto döşeme kapsamında sizlere sunulan bu seçenekler arasından kendi aracınız için uygun olan ve en kullanışlı seçenekleri tercih edebime imkanınız bulunmaktadır.

Kapı Döşeme Kumaşı

Arabanızın kapı döşeme kumaşı & derisi yıprandı mı ? Hemen yenisi ile değişim için birbirinden farklı renk ve desenler arasından seçiminizi yapın aynı gün kargoya verelim. Oto Kapı döşeme kumaşı siyah, bej, gri ve füme renkler kullanılarak kaplanır. Aracınızın kapı döşemesine en uygun malzemeyi seçin. Orijinal megane 2 kapı döşeme kumaşı stoğumuzda.

Tavan Döşeme Kumaşı

Kronik sorunlar arasında ilk sıraları alan oto tavan döşemesi sarkması kumaşın içindeki süngerin çürümesinden kaynaklandığı aslında bilinmemektedir. Ortalama 5 yılda tavan döşemesi kumaşı sarkar. Çoğu markanın orijinal tavan döşemesi kumaşı stoğumuzda mevcuttur. Orjinal Megane 2 tavan döşemesi kumaşı stoğumuza yeni eklendi.

Taban Halısı Kaplama

Aracınızın taban döşemesi deforme mi oldu? Orijinal taban halınıza en yakın renk tonunda kaplamak oldukça kolaydır. Esnek ve halı görünümlü malzeme ile taban döşemesi kaplamak için velur siparişi verebilirsiniz.

Bagaj Halısı

Aracınızın en çok yıpranan yerlerinden olan bagaj taban halısı genelde kirlenir, yırtılır ve çabuk deforme olur. Bunu bagaj halısını değiştirerek yada aracınıza özel bagaj havuzu ile yenileyebilirsiniz.

Ses İzolasyon

Arabanızın taban, göğüslük, bagajında kullanabileceğiniz ses ve ısı izolasyonunda kullanılan keçe malzemeleri siparişi verebilirsiniz.

Oto Döşeme Kumaşı

Ford, Dacia, Toyota, Renault, Fiat, Volkswagen, Volvo ve diğer modellerin orijinal koltuk döşeme kumaşlarını sipariş vermek için sitemizi ziyaret edin!