Gösterilen sonuç sayısı: 10

Endüstriyel Tavan Döşemesi Yapıştırıcısı 1.5 Lt

750,00
Endüstriyel 1.5 Lt Araç Tavan döşemesi yapıştırıcısı. Doğru uygulama yapıldığında Yaz aylarında 60 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Hem fırça hemde tabanca ile uygulama mümkündür. Kullanmadan önce en az 15 dk çalkalayınız. Aklınıza takılan soruları Whatsapp Hattımıza yazabilirsiniz.

Megane 2 Kapı Döşeme Kumaşı

500,00
Kronik bir sorun olan Megane 2 Kapı Döşeme kumaşı'nın sarkmasından kaynaklanan problemi Orjinal kumaşı ile tekrar yeniden kaplamak artık çok kolay. Farklı renk seçenekleri ile de değiştirmeniz mümkün. Kapı döşeme kumaşı  Uygulama açısından en kolay kaplanacak şekilde tasarlanmıştır. Esnek olan kapı döşeme kumaşımız silinebilir özelliğe sahiptir. Kumaşı nasıl kaplayacağınız konusunda işlem sırası kargo ile beraber gönderilecektir. Dilerseniz bir usta'dan yardım alabilirsiniz. İşin bitmiş halinin fotoğraflarını ekledik. Not : Kumaş 4 ayrı parçadan oluşmaktadır. Ön ve Arka kapı döşeme ölçülerine göre kesilip gönderilecektir. 75*50 : 2 adet ön kapı döşemeleri için 85*50 : 2 adet arka kapı döşemeleri için 2 parçada ön kapı döşemelerinde olan kutucuklar için

Megane 2 Kapı ve Tavan Döşemesi Kaplama Seti

3.000,00
Renault Megane 2 Kapı Döşemesi ve Tavan Döşemesi kumaş değişimi için gerekli malzemeler bu setin içinde. Siyah 4 adet kapı döşeme kumaşı ve ön ceplik kumaşı, tavan döşemesi kumaşı ve endüstriyel 2.5 lt yapıştırıcı.( yaz aylarında 60 derece sıcaklığa dayanıklı )

Megane 2 STW Tavan Döşeme Kumaşı

1.400,00
Renault Megane 2 HB aracana özel birebir orjinaline eşdeğer tavan döşeme kumaşı çift yön esnek uygulaması basit.

Megane 2 Tavan Döşeme Kumaşı

900,00
Renault Megane 2 Tavan döşemesi kumaşı ( Sedan ) çift yön esnek ve 3 katman. Ölçüleri : 170 cm x 135 cm

Oto döşeme yapıştırıcısı Kapı & Tavan

425,00
Aracınızın sarkan Tavan ve Kapı döşemelerinin kumaş değişiminde kullanılmak üzere tasarlanan ısıya karşı yüksek mukavemetli endüstriyel tip yapıştırıcı fırça ve tabanca ile uygulama imkanı sağlar. Özellikle yaz aylarında 35 Derece ve üzeri sıcaklığa ulaşan şehirlerde kesinlikle kullanılması gerekmektedir.  Araç tavan döşemesi yapıştırıcısını uygulamadan önce toz kalmaması gerekmektedir.

Oto Kapı Döşeme Kumaşı

800,00
Aracınızın kapı döşeme kumaşı sarktı mı ? Üzülmeyin orjinali yada en yakın tonu ile değişim yapabilirsiniz. Satışa sunduğumuz kumaşların ortak özelliği silinebilir ve leke tutmaması olup daha önceden uygulamasını yaptığımız ve kapı döşemesi için özel olarak üretilmiş kumaşlardır. Kumaşlarımız Kapı döşemenizin kıvrımları ve bombeylerini rahatlıkla alabilecek kadar esnek olup kolay uygulama yapılır. Dilerseniz kapı döşemelerinde kullandığımız yapıştırıcı içinde yardımcı olabiliriz. Not : 2 M x 165 cm Kumaş fiyatıdır. Fazlasıyla aracınıza yetecektir. 

Passat Kapı Döşeme Kumaşı

420,00
Passat Kapı Döşeme Kumaşı Siyah Renk silinebilir olmakla beraber kapı döşemesi kaplamak için özel üretilmiştir. Kapı döşemesi kaplama aşamaları ile ilgili döküman kargonun içinde gönderilecektir. Not : 4 kapı döşemesine yeterli ölçüde gönderilecektir.

Renault Megane 2 HB Tavan Döşeme Kumaşı

1.400,00
Renault Megane 2 HB aracana özel birebir orjinaline eşdeğer tavan döşeme kumaşı çift yön esnek uygulaması basit.

Volvo s40 Kapı Döşeme Kumaşı

500,00
Volvo S40 Kapı Döşeme Kumaşı Siyah renk. Kronik problemlerden birisi olan kapı döşeme kumaşının sarkmasından kaynaklanan kumaş değişim işleminde kullanacağınız orjinal kapı döşeme kumaşı silinebilir olmakla beraber uzun ömürlüdür. Renk solması yapmaz. Kapı Döşemesi kaplama işlemi hakkında detaylı bilgi kargo ile gönderilecektir. Not : 4 Kapı döşemesi için gönderilecektir.

Otomobillerin en iyi seviyeye gelebilmesi adına mutlaka doğru bir döşeme malzemesi seçmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Oto döşeme malzemeleri noktasında her zaman sizler adına kaliteli hizmet veren ve ürün sunan yerleri seçmeniz gerekmektedir. Otomobil döşemeleri en iyi bu şekilde yerine getirilebilmektedir. Oto döşeme malzemeleri arasında bir seçim yaparak kullanabilir ve döşeme malzemelerini bu şekilde seçebilirsiniz. Oto döşeme kapsamında sizlere sunulan bu seçenekler arasından kendi aracınız için uygun olan ve en kullanışlı seçenekleri tercih edebime imkanınız bulunmaktadır.

Kapı Döşeme Kumaşı

Arabanızın kapı döşeme kumaşı & derisi yıprandı mı ? Hemen yenisi ile değişim için birbirinden farklı renk ve desenler arasından seçiminizi yapın aynı gün kargoya verelim. Oto Kapı döşeme kumaşı siyah, bej, gri ve füme renkler kullanılarak kaplanır. Aracınızın kapı döşemesine en uygun malzemeyi seçin. Orijinal megane 2 kapı döşeme kumaşı stoğumuzda.

Tavan Döşeme Kumaşı

Kronik sorunlar arasında ilk sıraları alan oto tavan döşemesi sarkması kumaşın içindeki süngerin çürümesinden kaynaklandığı aslında bilinmemektedir. Ortalama 5 yılda tavan döşemesi kumaşı sarkar. Çoğu markanın orijinal tavan döşemesi kumaşı stoğumuzda mevcuttur. Orjinal Megane 2 tavan döşemesi kumaşı stoğumuza yeni eklendi.

Taban Halısı Kaplama

Aracınızın taban döşemesi deforme mi oldu? Orijinal taban halınıza en yakın renk tonunda kaplamak oldukça kolaydır. Esnek ve halı görünümlü malzeme ile taban döşemesi kaplamak için velur siparişi verebilirsiniz.

Bagaj Halısı

Aracınızın en çok yıpranan yerlerinden olan bagaj taban halısı genelde kirlenir, yırtılır ve çabuk deforme olur. Bunu bagaj halısını değiştirerek yada aracınıza özel bagaj havuzu ile yenileyebilirsiniz.

Ses İzolasyon

Arabanızın taban, göğüslük, bagajında kullanabileceğiniz ses ve ısı izolasyonunda kullanılan keçe malzemeleri siparişi verebilirsiniz.

Oto Döşeme Kumaşı

Ford, Dacia, Toyota, Renault, Fiat, Volkswagen, Volvo ve diğer modellerin orijinal koltuk döşeme kumaşlarını sipariş vermek için sitemizi ziyaret edin!