Gösterilen sonuç sayısı: 3

Toyota Corolla Bej Koltuk Kılıfı

4.950,00
2018 Model Toyota Corolla Araca Özel Koltuk Kılıfı ürünümüz 2 yıl garantilidir. Araca özel hazırlandığı için montajı oldukça kolaydır. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. (30 derecede kısa program) Koltuk Kılıfı montajında kullanacağınız gerekli malzemeler siparişinizle beraber gönderilecektir. Araca özel koltuk kılıf almanızın en önemli nedeni Airbag uyumu, isofix kullanabilmeniz ve emniyet kemerlerinin kullanılmasıdır.

Toyota Corolla Bej Koltuk Kılıfı

4.950,00
Toyota Corolla özel dikim koltuk kılıfı Airbag, Isofix ve Emniyet kemerlerine uygun olarak üretilmiştir. Aracınızın orjinal koltuk kumaşı kullanılarak üretilmiştir. Arka koltuğunuzda ara kolçak ( kol dayama ) var ise fermuar sistemi ile kullanmanız mümkündür. Kullandığımız kumaş orjinal olduğu için silinebilir, yıkanabilir ve uzun ömürlüdür. Renk Seçimi yaparken Aracın Ön Göğüslük, Kapı Döşemesi renk uyumu göz önünde bulundurularak çift renk ( Siyah + Bej ) siparişide verebilirsiniz.

Toyota Corolla Koltuk Kılıfı Bej-Siyah

4.950,00
Toyota Corolla Koltuk kılıfı birebir orjinal kumaşı kullanılarak üretilmiş olup. Airbag, isofix ve emniyet kemerlerine uygun üretilmiştir. Aracınıza özel üretildiği için montajı kolaydır. Uzun ömürlü ve 2 yıl garantilidir. Kullandığımız kumaşlar silinebilir ve kısa programda 30 derecede yıkanabilir. Aracınızın arka koltuğunda ara kolçak varsa fermuar sistemi ile kullanmanız mümkündür. Bagajın iç kısmından lastik gözükmez. Koltukların arka kısmı Bagaj halısı renginde kumaş ile kaplanmaktadır.

Araçlarınızın koltuk kılıflarında bir değişim olmasını istediğiniz zaman mutlaka aracınızın modeline ve markasına uygun olan bir koltuk kılıfı tercih etmeniz gerekmektedir. Bakıldığı zaman her marka için farklı ve kaliteli koltuk kılıflarının ortaya çıktığı görülebilmektedir. Toyota koltuk kılıfı tercih etmek isteyen kişiler koltuk kılıflarını rahatlıkla seçebileceği gibi aynı zamanda kendilerine sunulan koltuk kılıflarından seçim yaparken zorlanmadan seçimlerini yerini getirebilmektedir.

Toyota Hilux Koltuk Kılıfı

Toyota’nın modelleri arasında yer almakta olan Hilux koltuk kılıfı modelleri koltuklarınızda bir değişim yapmak istediğiniz sırada koltuk kılıfları tercih etme yoluna gitmeniz gerekmektedir. Bu noktada sizlere her zaman en uygun olan koltuk kılıflarını sunmaya özen gösteriyoruz. Hilux, Toyota noktasında her zaman ön plana çıkmakta olan bir modeldir.

Toyota Corolla Koltuk Kılıfı

Corolla bu noktada dikkat çekici ve profesyonel otomobiller arasında yer almaktadır. Toyota koltuk kılıfı arayan kişiler Corolla marka olan araçlarda özel olarak geliştirilmiş olan birbirinden farklı modeller sunulabilmektedir. Toyota koltuk kılıfları sizin için en uygun olanını tercih ederek kullanabilirsiniz.

Toyota Verso Koltuk Kılıfı

Toyota’nın tercih edilmekte olan bir diğer modeline baktığımız zaman ise karşımıza Verso modeli çıktığını görebiliyoruz. Toyota Verso modeli aracınızı biraz daha kişiselleştirmek istediğiniz noktada ise mutlaka iç dizaynı sırasında koltuk kılıflarını değiştirme yoluna gidebilirsiniz. Bu şekilde aracınızın görünümü daha fazla istediğiniz gibi olacaktır.

Toyota Yaris Koltuk Kılıfı

Yaris, Toyota araçların arasında en fazla dikkat çeken ve özel koltuk kılıflarından birisi olarak görülmektedir. Toyota koltuk kılıfı tercihi yapacak olan kişiler araçlarının modellerine göre tercihlerini yapabilme yoluna gitmektedir. Yaris otomobil seçenekleri olarak sizlere birbirinden farklı seçenekleri sunarken uzun süreli kullanabilme imkanını da sizlere vermektedir. Toyota Jant Kapağı