Tek bir sonuç gösteriliyor

Volkswagen Caddy Kırılmaz Jant Kapağı 313

499,00
Peugeot Araca Özel Kırılmaz Jant Kapak Modellerimiz 1. Sınıf Malzemeden üretilmiş olup özel boyası sayesinde aracınızda fark yaratır. Esnek plastikten üretilmiş olması sayesinde kolay monte edilir. Extra güvenlik için 8 adet cırt kelepçe bizim hediyemiz. Kargo ÜCRETSİZDİR. Ürün Kodu : 313/15 Paket İçeriği ; 4 Adet Kırılmaz Jant Kapağı 4 Adet Araca Özel Logo 8 Adet Cırt Kelepçe Promosyon Koku

Volkswagen her zaman beğenilerek kullanılan ve dikkat çekici noktada olan araç markaları arasında yer almaktadır. Volkswagen’e ait olan araçların büyük bir bölümü görünüm olarak memnun ediyor ve beğeniliyor olsa da bu noktada Kırılmaz jant kapağı gibi bölümlerini değiştirme yoluna gidebilirsiniz. Volkswagen jant kapağı evresinde sizlere her zaman bir problem yaşatmadan hizmet vermekte olduğumuz gibi aynı zamanda en kaliteli ürünleri sunmaya da özen gösteriyoruz.

Volkswagen Polo Jant Kapağı

Polo marka olan araçlar için özel olarak üretilmiş olan ve rahatlıkla kullanabileceğiniz jant kapakları bulunur. Bu jant kapaklarını kullanacağınız evrede kırılmaz ve paslanmaz özellikleri sayesinde uzun ömürlü olarak kullanabilme imkanına sahip olursunuz ve kullanırken hiçbir problem yaşanmadığını görebilirsiniz.

Volkswagen Crafter Jant Kapağı

Crafter modeli ise Volkswagen’in en önemli modelleri arasında yer almaktadır. Boyutları 16 inçe kadar çıkarken aynı zamanda kırılma gibi durumlara dayanıklıdır. Aracınızı sürdüğünüz sırada tekerleğinden hemen çıkabilme gibi bir durum kesinlikle yaşanmamaktadır. Crafter jant kapakları bu noktada diğerlerine göre daha fazla ön plana çıkabiliyor.

Volkswagen Transporter Jant Kapağı

Transporter tercihi yapacak olan kişiler Volkswagen jant kapağı sayesinde araçlarının jantlarını çok rahat bir şekilde değiştirtebilir. Birbirinden farklı jant kapağı modellerinin karşınıza çıkmakta olduğunu görebilirsiniz. Volkswagen bu noktada her zaman diğer araçlara nazaran daha fazla tercih edilirken birbirinden farklı jant kapaklarını da sunmaktadır.

Volkswogen Caddy Jant Kapağı

Esnek bir yapıya sahip olan Volkswogen jant kapağı kırılmaz özelliğine sahip olduğu için rahatlıkla kullanılabilir ve kullanmış olduğunuz süre içerisinde hiçbir problem yaşamazsınız. Aracınızda arkasında yer alan tırtık ve telli yapı sayesine çok rahat bir şekilde tutturulabilirken aynı zamanda sürdüğünüz sırada aracınızdan çıkma gibi bir durum da yaşanmaz. Volkswagen Koltuk Kılıfı