Youtube Kanalımız Yayında

bu-garaj-youtube
Oto Aksesuar Ürünleri

Megane 2 Tavan Döşeme Kumaşı

750,00
Renault Megane 2 Tavan döşemesi kumaşı ( Sedan ) çift yön esnek ve 3 katman. Ölçüleri : 170 cm x 135 cm

Toyota Corolla Bej Koltuk Kılıfı

4.000,00
2018 Model Toyota Corolla Araca Özel Koltuk Kılıfı ürünümüz 2 yıl garantilidir. Araca özel hazırlandığı için montajı oldukça kolaydır. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. (30 derecede kısa program) Koltuk Kılıfı montajında kullanacağınız gerekli malzemeler siparişinizle beraber gönderilecektir. Araca özel koltuk kılıf almanızın en önemli nedeni Airbag uyumu, isofix kullanabilmeniz ve emniyet kemerlerinin kullanılmasıdır.

Megane 2 STW Tavan Döşeme Kumaşı

900,00
Renault Megane 2 HB aracana özel birebir orjinaline eşdeğer tavan döşeme kumaşı çift yön esnek uygulaması basit.

Renault Megane 2 HB Tavan Döşeme Kumaşı

900,00
Renault Megane 2 HB aracana özel birebir orjinaline eşdeğer tavan döşeme kumaşı çift yön esnek uygulaması basit.

Fiat Doblo Koltuk Kılıfı

4.000,00
2018 model Fiat Doblo Premio araca özel hazırlanmış birebir koltuk kılıfı. Üretimde aracınızın koltuğunda bulunan airbag, emniyet kemeri ve isofixlere uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kullanılan kumaşlar kaliteli olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Aracınıza özel olarak hazırlandığı için montajı kolaydır. Montaj esnasında gerekli tüm malzemeler koltuk kılıfının içerisinde gönderilecektir.

Vip Oto Kapitone Kumaş

250,00
VİP Kapitone Oto Döşemelik Kumaş uygulama alanı oldukça geniş olup aracınızda fark yaratmak için ideal bir üründür. Silinebilir, yıkanabilir ve kaliteli bir üründür. Aracınızın koltuk,kapı ve tavan döşemesi kaplamasında kullanabileceğiniz özel ürünü sipariş verebilirsiniz.

Megane 2 Kapı ve Tavan Döşemesi Kaplama Seti

2.350,00
Renault Megane 2 Kapı Döşemesi ve Tavan Döşemesi kumaş değişimi için gerekli malzemeler bu setin içinde. Siyah 4 adet kapı döşeme kumaşı ve ön ceplik kumaşı, tavan döşemesi kumaşı ve endüstriyel 2.5 lt yapıştırıcı.( yaz aylarında 60 derece sıcaklığa dayanıklı )

Volvo s40 Kapı Döşeme Kumaşı

450,00
Volvo S40 Kapı Döşeme Kumaşı Siyah renk. Kronik problemlerden birisi olan kapı döşeme kumaşının sarkmasından kaynaklanan kumaş değişim işleminde kullanacağınız orjinal kapı döşeme kumaşı silinebilir olmakla beraber uzun ömürlüdür. Renk solması yapmaz. Kapı Döşemesi kaplama işlemi hakkında detaylı bilgi kargo ile gönderilecektir. Not : 4 Kapı döşemesi için gönderilecektir.

Endüstriyel Tavan Döşemesi Yapıştırıcısı 1.5 Lt

635,00
Endüstriyel 1.5 Lt Araç Tavan döşemesi yapıştırıcısı. Doğru uygulama yapıldığında Yaz aylarında 60 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Hem fırça hemde tabanca ile uygulama mümkündür. Kullanmadan önce en az 15 dk çalkalayınız. Aklınıza takılan soruları Whatsapp Hattımıza yazabilirsiniz.

Dacia Duster Mavi Koltuk Kılıfı

4.000,00
Dacia Duster Mavi Koltuk Kılıfı ürünümüz araca özel hazırlandığı için montajı oldukça kolaydır. Üretim esnasında airbag, isofix ve emniyet kemerlerine uygun tasarlanmıştır. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Kullanılan kumaşlar orjinal olduğu için silinebilir ve defalarca yıkanabilir.(30 derecede kısa program)
Araba Aksesuarları

Megane 2 Kapı Döşeme Kumaşı

450,00
Kronik bir sorun olan Megane 2 Kapı Döşeme kumaşı'nın sarkmasından kaynaklanan problemi Orjinal kumaşı ile tekrar yeniden kaplamak artık çok kolay. Farklı renk seçenekleri ile de değiştirmeniz mümkün. Kapı döşeme kumaşı  Uygulama açısından en kolay kaplanacak şekilde tasarlanmıştır. Esnek olan kapı döşeme kumaşımız silinebilir özelliğe sahiptir. Kumaşı nasıl kaplayacağınız konusunda işlem sırası kargo ile beraber gönderilecektir. Dilerseniz bir usta'dan yardım alabilirsiniz. İşin bitmiş halinin fotoğraflarını ekledik. Not : Kumaş 4 ayrı parçadan oluşmaktadır. Ön ve Arka kapı döşeme ölçülerine göre kesilip gönderilecektir. 75*50 : 2 adet ön kapı döşemeleri için 85*50 : 2 adet arka kapı döşemeleri için 2 parçada ön kapı döşemelerinde olan kutucuklar için

Tofaş Şahin Oturak Süngeri 350 TL

350,00
Tofaş Şahin oturma süngeri Doğan L araçlarda da kullanılmaktadır. Dökme sünger olup orta sertlikte üretilmiştir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve konfor açısından orjinal ürün ayarındadır. Birebir orjinal üründen kalıp alınarak üretilmiştir.

Doğan SLX ve Tempra Koltuk Süngeri

350,00
Tofaş Doğan SLX ve Tempra Şöför koltuğu oturak süngeri araca özel üretilmiş olup sert süngerdir.

Megane 1 Koltuk Süngeri

425,00
Megane 1 Şöför koltuğu oturak süngeri araca özel üretilmiş olup sert süngerdir.

Opel Corsa C Koltuk Süngeri

425,00
Opel Corsa Oturak Süngeri araca özel olarak üretilmiş olup sürüş konforu en üst düzeyde tasarlanmıştır. 1. Kalite malzeme ile üretilen koltuk süngeri uzun yıllar kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Birebir uyum sağladığı için montaj kısmı oldukça kolaydır. Aynı Gün kargo imkanı ile siparişinizi bekliyoruz. Model : 2001 - 2006

Ford Transit Koltuk Süngeri 350 TL

350,00
Ford Transit 2006-2014 Model arası Şöför koltuğu oturak süngeri aracınız için birebir üretilmiş olup Kullanıcı konforu düşünülerek orta sertlikte sünger kullanılmıştır. Aracınızın orjinal döşemesi montaj yerleri %100 uyumlu olup montajı oldukça kolaydır. Not : Piyasadaki Ekonomik Ürünler ile kıyaslamayınız.

Opel Combo Koltuk Süngeri

425,00
Opel Combo Oturak Süngeri araca özel olarak üretilmiş olup sürüş konforu en üst düzeyde tasarlanmıştır. 1. Kalite malzeme ile üretilen koltuk süngeri uzun yıllar kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Birebir uyum sağladığı için montaj kısmı oldukça kolaydır. Aynı Gün kargo imkanı ile siparişinizi bekliyoruz. Model : 2001 - 2012

Ford Transit 2+1 Koltuk Kılıfı 450 TL

450,00
Ford Transit 2+1 Koltuk kılıfı araca özel olarak hazırlanan ürünümüz Emniyet kemerlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Kolay montaj yapılabilir. Birebir ölçüde hazırlandığı için kırışma, buruşma yapmaz.
Oto Aksesuarları

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

En son kampanyalarımız ve özel tekliflerden haberdar olun.

Veriler Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanılacaktır

Vip Oto Kapitone Kumaş ve Deri

nakisli-deri-vip oto deri aksesuar

Aracınızın koltuk döşemesinde, tavan, kapı ve diğer kısımlarında kullanmak için tasarlanmış Vip Kapitone Deri ve Nakışlı Kumaşları en uygun fiyat, aynı gün kargo seçeneği ile satın almak için tıklayın. Zengin Oto Döşeme Deri ve Kumaş Çeşitleri

Oto Blog

 

Oto Aksesuarı: Araba Aksesuarlarının Yeni Adresi