Oto Blog

Megane 2 Tavan Döşemesi Tamiri Nasıl Yapılır ?

tavan-dosemesi-kaplama

Megane 2 Tavan Döşemesi Tamiri Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap aradığımızda, sorunun çözümüne odaklandığımızda tavan döşemesi kumaşının arasındaki sünger kısmın çürümesinden kaynaklandığı gerçeği ile karşı karşıyayız. Sorunun çözümüne geldiğimizde ise

Konfor Oto ( 0256 219 43 00 ) Sahibi Yılmaz beyin önerisi tavan döşemesi kumaşının orjinali ile tekrar yeniden kaplanması gerektiğini bize detaylıca anlatıyor.

Öncelikle Tavan döşemenizin aksesuarlarını ( güneşlik, elcik, lambaları ve ön direklerin ) dikkatlice sökülmesi gerekiyor. Aydınlatma kabloları oldukça hassastır soketlerden sökmeden tavan kartonunu ASLA dışarı çıkarmayı denemeyiniz.

Tavan Döşemesi arabanızdan nasıl çıkacak sorusuna geldiğinde ise. Sağ ön kapıdan rahatlıkla çıkabilir koltukları geriye doğru çektiğinizde.

Megane 2 Tavan döşemesi nasıl kaplanır ?

İşin sırrı kullanılan malzeme çok önemli. Tavan kartonunu güzelce temizledikten sonra Orjinal tavan döşeme kumaşı ve kaliteli yapıştırıcı ile sarkan tavan döşemesi kumaşını değiştirmek sizin el becerinize kalmış. Bulunduğunuz şehirde aracınızın orjinal tavan döşemesi kumaşını bulamadıysanız sipariş verin biz gönderelim.

Bir yanıt yazın