Oto Blog

Hyundai Tucson

Tucson 2020

Hyundai Tucson, son teknoloji yeni tasarımı ile otomobil camiasında, büyüleyici etki oluşturmayı başarmıştır. Kullanılan son ve ileri teknoloji 4×4 özelliği, geniş iç mekanı ve geniş bagaj özelliği ile SUV sınıfında da önemli görülen araç Tucson Türkiye’de de en çok satılan araçlar arasında yer almaktadır. 2020 otomobil satış verilerine göre de Hyundai Tucson 1596 satış adedi ile ilk on beşte kendine yer bulabilmiştir. Hyundai Tucson 2020 araç hakkında iyi kötü çok fazla yorum yapılmasıyla birlikte Yeni Hyundai Tucson tasarımı ve motor özellikleri de çok konuşulmuştur. Oto Aksesuar

Tucson 2020

Tucson 2020

Hyundai Tucson Görünüm

Çok begenilen Hundai Tucson’un özellikle de kırmızı rengi çok çekici bulunmuştur. İnce donanıma sahip özel 19 inç jantlarla ve çift egzoz çıkışı ile çok sportif bir görünümü olan araçta LED farlar, LED stoplar, akıllı bagaj kapağı, elektrikli sürücü koltuğu gibi özellikler de sürücülere son derece keyifli dakikalar yaşatıyor. Aracın içine daha detaylı baktığımızda kırmızı dikişli döşemeler de hemen dikkatimizi çekiyor. Gri renk üzerine yapılmış olan kırmızı dikişler, aracın iç mekanına güzel bir hava kazandırmaktadır . Deri kaplı konsol, deri kaplı direksiyon simidi de kaliteli duruş algısını arttıran detaylardandir. Ayrıca N Line pakete özel olan görünüşte bu kısımlarda da o şahane kırmızı dikiş izlerine yer verilmiştir. Tucson araç koltukların konforu kullanıcılar tarafından ideal bulunmuş ayrıca orta kısımlarında deri yerine nubuk kumaş kullanımı olması da araç detaylarındaki memnuniyeti arttırmıştır. Son birkaç yıldır çok trend olan pedal grubunda alüminyum malzeme kullanımı Hyundai Tucson’da da pedal grubunda tercih edilmiş ve kalite arttırılmıştır.

Hyundai Tucson Teknik Özellikleri

Hyundai Tucson araçtaki N Line donanımda özel bir süspansiyon sistemi bulunmaktadır. Bu sistem oluşturulurken de arkada %5 oranında önde ise %8 oranında daha sert helezon yaylar kullanılmıştır. Söz konusu helezon yaylar sayesinde de araca daha sportif bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca Tucson karoser salınımını kontrol altına tutmayı sağlayan özel bir mühendislik başarısı da Hyundai araçlarda kullanıcılara sunulmuştur. Dönüşlerde ve ağırlık transferinde de Tucson’un süspansiyonu daha güven verici ve sağlıklı bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Hyundai Tucson model araçların performas ve kalitesi inceendiğinde ise Tucson’un motor tipi sıralı ve turbo konumu ise önde ve enlemesinedir. Motorun maksimum gücü 100kW/ 136 HP 4000d/d, maksimum torku 320Nm 2000 d/d’dir. Motor şanzımanı 7 ileri otomatiktir. Hyundai Tucson arabaların yakıt tipi ise dizeldir ve aracın depo kapasitesi 63 litre olmakla birlikte ortalama yakıt tüketimi 5,1 /100km’dir. Ayrıca modelin Co2 emisyonu ise 135g/km olarak bilinir.

Hyundai Tucson Araba Fiyatları

Sıfır km 2020 Tucson fiyatları özellik ve görünüş açısından değişmekle birlikte 1,6 litre 136 HP dizel motor, 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman ve 4X4 çekiş sistemi ile kombine edilmiş olan Dizel Tucson fiyatı N Line donanım sistemine sahip bir şekilde 288 bin Tl civarlarında fiyatlanmaktadır.

Hyundai Tucson Aksesuar Ürünleri

  1. Bagaj Havuzu
  2. Yeni Tucson Bagaj Havuzu

Bir yanıt yazın